Oferta

W przedszkolu rozwijamy zainteresowania kulturalne maluchów oraz rozwijamy ich talenty. Zróżnicowane tematycznie wydarzenia dotyczące poznawania świata, muzyki, sztuki teatralnej, filmowej i plastycznej planujemy z odpowiednim wyprzedzeniem.

Uczestniczymy w:

• koncertach muzycznych
  • przedstawieniach teatralnych
  • wycieczkach do instytucji użyteczności publicznej
  • spotkaniach z osobami reprezentującymi ciekawe hobby lub zawód
  • przeglądach i konkursach

Dzięki tak prowadzonym zajęciom umożliwiamy dzieciom bezpośrednie zapoznanie się z życiem społecznym i odkrywanie środowiska przyrodniczego. Bezpośrednio przeżywane przygody są doskonałym sposobem na zapamiętanie samodzielnie zdobytych wiadomości.

Uroczystości:
Podczas różnego rodzaju przedstawień i uroczystości organizowanych w naszym przedszkolu stwarzamy okazje do zaprezentowania przez dzieci swoich zdolności i talentów.

Wydarzenia organizowane w naszym przedszkolu to:

• Jesienne spotkanie
  • Spotkanie z Mikołajem
  • Przedstawienie jasełkowe
  • Bal karnawałowy
  • Dzień Babci i Dziadka
  • Spotkanie wielkanocne
  • Rodzinna spartakiada sportowa
  • Piknik rodzinny (Dzień Mamy Taty i Dziecka)
  • Zakończenie roku

Zajęcia w naszym przedszkolu prowadzone są zgodnie z uznanymi i sprawdzonymi metodami wychowawczymi, jaką jest metoda żetonowa, poprzez którą wzmacniamy pozytywne zachowania dzieci stosując pochwałę i nagrodę w postaci „żetonu”. Ważna jest też konsekwencja w naszych działaniach oraz wyrobienie nawyku nauki poprzez pobudzenie do naturalnej ciekawości dzieci. W procesie edukacji często wykorzystujemy gry i zabawy, wówczas zdobywanie wiedzy staje się fascynującą przygodą. W przedszkolu zapewniamy trzy smaczne posiłki, owocową przekąskę oraz dostęp do wody w każdym momencie. Obiad jest dostarczany ze sprawdzonej firmy cateringowej

Zobacz rozkład zajęć

Jak zapisać swoją pociechę do naszego predszkola?

Przyjdź i zobacz nasze przedszkole

Zapraszamy do naszego przedszkola rodziców ze swoimi pociechami. Wiemy, że pierwsze dni w poza domem są trudnymi chwilami zarówno dla dzieci jak i rodziców, dlatego oferujemy możliwość wizyty adaptacyjnej, podczas której możliwe jest zapoznanie się z naszym przedszkolem, poznanie grupy oraz opiekunów.

Zapytaj o szczegóły i zapisz swoje dziecko

Dowiedz się jak funkcjonuje Przedszkole Krasnalek, poznaj nasz regulamin i warunki uczestnictwa w zajęciach. Jeśli nie masz już wątpliwości, że to właśnie u nas Twoje dziecko powinno spędzać swój dzień, zapisz je, uzupełnij niezbędne formalności i gotowe!

To wszystko, od teraz zaopiekujemy się Twoim dzieckiem.

To już koniec formalności związanych z zapisem dziecka do naszego przedszkola. Od tej chwili  Twoje dziecko jest pełnoprawnym członkiem grupy naszych podopiecznych. W naszym przedszkolu każdy maluch otaczany jest troskliwą opieką. Możesz być spokojny, że pod Twoją nieobecność, Twoje dziecko spędzi czas w ciekawy sposób i z prawdziwą przyjemnością będzie chciało wrócić do nas następnego dnia.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

token