Małe grupy

Przedszkole Krasnalek to miejsce wyposażone w przestronne, jasne sale, w których każde dziecko znajdzie swoje ulubione miejsce zabaw. Małe grupy pozwalają poświęcić każdemu dziecku tyle czasu ile potrzebuje. Możliwość prowadzenia indywidualnych zajęć stwarza ogromne możliwości do właściwego kształtowania i czuwania nad rozwojem każdego malucha i dostosowaniu odpowiednich metod   rozwijających ich umiejętności niezbędne w dalszej edukacji.

Metody wspomagające codzienną pracę:
- Odmienna nauka czytania Ireny Majchrzak
- Elementy Metody Dobrego Startu Marty Bogdanowicz